KURUMSAL

Bilim Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, 1999 Yılında Isparta'da kurulmuş Radyolojik Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak hizmetine başlamıştır.

MR (Magnetik Rezonans), Tomografi, Nükleer Tıp, Mamografi ve Ultrasonografi Cihazları ile Isparta'da Radyolojik Görüntüleme hizmeti alanında bir ilki gerçekleştirmiştir. 

O yıllarda, Isparta ve çevre illerdeki Radyolojik Görüntüleme hizmetinin eksikliğini ve sıkıntısını firmamız gidermiş, Isparta ve çevre illerdeki hastalara, profesyonel yöneticiler önderliğinde kaliteden ödün vermeden, çağdaş bir anlayışla hizmet vermeye başlamış olan şirketimiz şuan, Ankara, İzmir,Antalya ve Aydın illerinde ileri teknolojik cihazları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

İlkeli, dürüst ve hukuka bağlı olarak çalışan şirketimizin hedefi, günümüz teknolojisinin en üst seviyedeki cihazlarıyla en iyi hizmeti vermek, radyoloji alanında hep ilkleri başarmaktır.

Şirketimiz TSE ISO 9001 KALİTE YETKİ BELGESİ'ne sahip olan ilk Radyolojik Görüntüleme kuruluşlarındandır.

Bu sebeple firmamız her zaman en kaliteli, en sağlıklı, çağdaş hizmeti en kısa zamanda vermeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.